به نقل از يزد فردا : فرماندار شهرستان خاتم مصادف با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان آيت ا... خاتمي هرات از پرستاران و پرسنل این بیمارستان به پاس زحمات و تلاش این عزیزان در جهت خدمت رسانی به مردم تشکر و قدردانی بعمل آوردند و این روز را به پرستاران بیمارستان آيت ا.. خاتمي هرات تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار يزد فردا " سيد ناصرامامي فرماندار خاتم مصادف با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان آيت ا.. خاتمي هرات از پرستاران و پرسنل این بیمارستان به پاس زحمات و تلاش این عزیزان در جهت خدمت رسانی به مردم تشکر و قدردانی بعمل آوردند و این روز را به پرستاران بیمارستان آيت ا...خاتمي تبریک گفتند.

امروز فرماندار خاتم با حضور در بیمارستان و ضمن بازدید از بخش های مختلف با مسئولان و پرسنل این بیمارستان در خصوص مشکلات بیمارستان به گفتگو پرداختند.

 

در این بازدید كه امام جمعه شهر هرات ، رئيس اداره تبليغات اسلامي و رئيس شبكه بهداشت ودرمان خاتم فرمانادر را همراهی نمودند و به اتفاق از بخش های مختلف بیمارستان خاتم شامل اورژانس،ccu ،ICU، دياليز نیز بخش جراحی و اتاق عمل دیدن نمودند.

در پایان فرماندار به پرستاران و پرسنل این بیمارستان بمناسبت روز پرستار به هر نفر شاخه گلی اهداشد