معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد امنیت را مهمترین رکن آرامش جامعه و پلیس را یکی از حافظان امنیت در جامعه دانست و گفت: مردم با داشتن پلیس جامعه محور و مقتدر احساس آرامش می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ سرهنگ محمود میرحسینی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید انتظامی خاتم افزود: امنیت امروز کشور بر کسی پوشیده نیست و یکی از ارکان مهم آن نیروی انتظامی است که با تمام تلاش خود بوجود آورنده امنیت در جامعه است. 
وی ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال یادآور شد: کشف کالای قاچاق یکی از مهمترین وظایف نیروی انتظامی در سالجاری است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان می طلبد در بحث کشفیات مواد مخدر ، کالای قاچاق و دستگیری اتباع خارجی غیر مجاز تلاش بیشتری داشته باشیم. 
در ابتدای این نشست همچنین معاون فرماندار خاتم یکی از امن ترین نقاط استان را این شهرستان در مبحث نظم و امنیت دانست و یادآور شد: خوشبختانه عزیزان نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی این مهم را به ارمغان آورده اند. 
محمودی اظهار داشت : احساس امنیت از خود امنیت بهتر است و امروزه با زحمات سبزپوشان ناجا ما هر دو را بصورت عینی مشاهده می کنیم. 
در پایان این مراسم معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با اهدای لوح تقدیر از زحمات سرهنگ علیرضا صالحی تقدیر و سرهنگ حسین منصوری را به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان خاتم منصوب کرد .