فرماندار شهرستان خاتم اهتمام همه جانبه دستگاه های متولی را در برگزاری انتخابات سالم در این شهرستان خواستار شد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خاتم؛ فرجام فاضلی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان خاتم افزود: به برکت جمهوری اسلامی انتخابات زیادی با صحت در کشور صورت گرفته که این مهم نشانگر مردم سالاری دینی است .
وی یادآور شد: در چهارسال گذشته اقدامات موثری در کشور، استان و شهرستان انجام شده و عملکردها باید اطلاع رسانی شود تا مردم از اجرای برنامه ها مطلع شوند.
فرماندار خاتم دانستن را از حقوق شهروندی عنوان کرد و افرود: اطلاع مردم از عملکرد دولت حق مردم است و باید طبق حقوق شهروندی فعالیت های انجام شده از جمله زیرساخت هایی که ایجاد شده به اطلاع مردم برسد.
فاضلی تصریح کرد: دشمن از هر چیزی استفاده می کند تا با القا یاس و ناامیدی و ضربه زدن به وحدت داخلی حضور مردم را در انتخابات کمرنگ کند که باید در مقابل آنها با هوشیاری کامل بایستیم.
وی ارتقاء امنیت، کاهش جرم و کاهش تورم به زیر 10 درصد که در دولت قبلی به 43 نیم درصد رسیده بوده را از فعالیت های موثر دولت تدبیر امید نام برد.
وی اجرای طرح تحول سلامت، خودکفایی در تولید گندم و موفقیت در سیاست خارجی و ارتباط آن با اقتصاد داخلی را خواست همه اقشار مردم دانست که دولت یازدهم در دستیابی به آنها عملکرد قابل قبولی داشته است.
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.