فرماندار خاتم گفت: نامزدان شورای شهر و روستا باید از فردا 21 اردیبهشت ماه فعالیتهای تبلیغاتی خود را در سامانه بیتاک ثبت نمایند.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خاتم؛ فرجام فاضلی روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: کاندیدا باید قبل از شروع تبلیغات با مقررات مربوطه که از سوی وزارت کشور ابلاغ گردیده آشنا و در چارچوب قوانین به رقابت بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا می بایست کلیه فعالیتهای خود در فضای مجازی شامل گروه ها ، کانال ها و بقیه فعالیتها را در سامانه بیتاک ثبت نمایند.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی، می توانند به آدرس bitaak.ir مراجعه و از کانال های رسمی و رسانه های تبلیغاتی آگاه شوند همچنین لازم است نامزد های انتخاباتی نیز با مراجعه به سامانه بیتاک و استفاده از راهنمای مربوطه، در چارچوب قوانین و مقررات و بر طبق دستورالعمل فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی نسبت به اعلام رسانه های تبلیغاتی خود اقدام کنند.

فاضلی یادآور شد: براساس دستورالعمل سامانه بیتاک به عنوان واسط ارتباطی میان مردم، نامزد های انتخابات، انتشار دهندگان محتوای تبلیغاتی و ستاد انتخابات کشور، به منظور ساماندهی تبلیغات در فضای مجازی و آگاهی از فعالیت های تبلیغاتی در این فضا راه اندازی شده است ، این سامانه در برگیرنده اطلاعات نامزدهای انتخاباتی و صفحات شخصی است.

در شهرستان خاتم 47 شعبه اخذ رای تعیین شده است.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی 29 اردیبهشت برگزار می شود.