اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای هرات و مروست و روستاههای بخش مرکزی خاتم مشخص شدند.

به گزارش مسئول روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان؛ پیش از ظهر امروز طی جلساتی در سالن اجتماعات فرمانداری خاتم هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهرهای هرات و مروست و روستاههای بخش مرکزی تشکیل شد این جلسه به ریاست فرماندار و با حضور، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، اعضاء هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان و معتمدین، برگزار شد.
 
فرماندار خاتم در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه اظهارکرد : هدف اصلی از دعوت از این 30 نفر انتخاب هشت نفر عضو اصلی و پنج نفر عضو علی البدل برای عضویت درهیات اجرایی انتخابات است .
 
محمد محمودی معاون فرماندار شهرستان خاتم نیز در ادامه ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه عنوان داشت : وظیفه اصلی ما اعتماد سازی بین مردم جهت حضور حداکثری در انتخابات اردیبهشت ماه است و معتمدین انتخاب شده از بین خوبان می باشند و هیات اجرایی باید هیچ گونه تنش و حاشیه  نداشته و طرفداری از نامزد خاصی را نداشته باشند.
محمد کاظمی نسب امروز در جمع معتمدین بخش مرکزی اظهار داشت: باید تلاش شود که انتخاباتی سالم، شفاف و به دور از هر گونه حاشیه و با حضور حداکثری مردم برگزار شود و لازمه تحقق این مهم رعایت اصل بی‌طرفی مجریان انتخابات است.
در ادامه پس از رای گیری از حاضران هشت نفر به عنوان عضو اصلی و پنج نفر عضو علی البدل هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهرهای هرات و مروست و روستاههای بخش مرکزی خاتم مشخص شدند.