مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد با اشاره به اینکه سال گذشته افزون بر 25 میلیارد ریال به بیمه شدگان این سازمان پرداخت شد از تحت پوشش قرار داشتن 78 درصدی جمعیت استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ حمیدرضا مرصادی روز پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس تامین اجتماعی خاتم گفت: استان یزد در سطح کشور رتبه اول را در زمینه تحت پوشش قرار دادن بیمه شدگان دارد.
وی اظهار کرد: سعی و تلاش این سازمان این است تا بتواند بشترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به بیمه شدگان ارائه کند و خدمتگزار خوبی برای مردم باشد.
در ادامه این آیین سرپرست فرمانداری خاتم ضمن بیان اینکه ساخت درمانگاه تامین اجتماعی یکی از نیازها و خواست های مردم این شهرستان است، خواستار توجه ویژه مسئولان به این موضوع شد.
محمد محمودی یادآور شد: اجر و منزلت کارکنان تامین اجتماعی در نزد خداوند محفوظ است و باید با تشویق کارکنان خود انگیزه خدمت در آنها را بیش از پیش افزایش دهید.
وی تاکید کرد: تامین اجتماعی بعنوان سازمانی که مشکلات اقشار مولد و محروم را بصورت ملموس حل می کند و امید به آینده و نشاط را در جامعه افزایش می دهد، باید گسترش یافته و افراد بیشتری را تحت پوشش و حمایت خود قرار بدهد.
در این آیین محمد باقرنژاد به عنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی خاتم معارفه و از زحمات محمود آبادی سرپرست پیشین این اداره تقدیر شد.