پیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت هفته ناجا

فرماندار شهرستان خاتم در پیامی هفته ناجا را تبریک و به شعار این هفته با عنوان «با هم برای امنیت و سلامت» اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم :
متن پیام بدین شرح می باشد:  بی تردید امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی مرهون بخشی از  تلاش های شبانه روزی بزرگ مردان و سبزاندیشان نیروی انتظامی است. کارکنان ناجا با روحیه شهادت طلبی در راه تامین امنیت و سلامت برای  جامعه اسلامی تا پای جان ایستاده اند.
 

 شعار امسال هفته ناجــا که عبارتست از "با هم برای امنیت و سلامت" نشان از موقعیت شناسی مسئولان ناجا دارد و گویــای دغــدغه مندی خادمان مــردم در ناجا در حوزه سلامت علاوه بــر حوزه امنیت است. ســربازان مــردم و ولایت بــا ایثـــار و از خودگذشتگی خط مقدم را خالی نکرده و جهادگونه به مردم  خدمت ارائه  می کنند. از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور خدمت رسانی صادقانه کارکنان بیش از گذشته نمایان تر است. مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت در راستای ارتقای شاخصه های امنیت و سلامت کشور در حال خدمت رسانی مجاهدانه هستند چراکه در شرایط کنونی اولویت نعمت سلامت جدی تر از هر زمان دیگری لمس می شود و این سبزپوشان بی ادعا و جان برکف در راه خدمت رسانی و سلامت مردم عزیز شهدایی را  تقدیم کرده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، فرارسیدن ۲۷مهر ماه وآغاز هفته  نیروی انتظامی را خدمت تمامی پرسنل خدوم ودلسوز نیروی انتظامی شهرستان خاتم  تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و زعامت فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در ارائه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی از درگاه احدیت خواستارم.

جواد میربهبودی فرماندار شهرستان خاتم