سرپرست فرمانداری خاتم از انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک گسست تاریخی و یک انقلاب نو و تاثیر گذار یاد کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ محمد محمودی سه شنبه در آئین نواختن زنگ مقاومت انقلاب در مدرسه نجمه دهستان فتح آباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا ، برگزاری جشن سی و هشتمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را ثمره رشادت ها و خون شهدای گرانقدری دانست که با دست های خالی با استبداد زمان مبارزه کردند .
وی با اشاره به گذر ایران در تاریخ چند صد ساله ، از انقلاب اسلامی به عنوان یک گسست تاریخی یاد کرد و گفت : این انقلاب نه تنها برای ایران بلکه برای جهان یک انقلاب نو و جدید بود .
وی در ادامه با اشاره به اینکه کشورهای شرقی و غربی به دنبال حفظ منافع خود در منطقه از طریق کمک به رژیم طاغوت بودند افزود : انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بر اساس مبانی دینی و اعتقادی مردم بود که با رهبری حکیمانه امام راحل به پیروزی رسید .
محمودی در ادامه با به پیشرفت ها و دستاوردهای ایران در زمینه های مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : بزرگترین سرمایه هر کشوری سرمایه های علمی آن کشور است و شما دانش آموزان باید با تلاش های مجدانه در عرصه علم آموزی هر روز بر رشد و بالندگی این انقلاب بیافزائید .
سرپرست فرمانداری خاتم اظهار داشت : امروز دشمنان از آنجایی که می دانند در تقابل نظامی با ایران ناکام خواهند ماند ، اعتقادات و فرهنگ این مرز و بوم را مورد هجمه قرار داده اند و باید با هوشیاری کامل تلاش های دشمن در این عرصه را نیز ناکام گذاریم .