پروژه بهسازی مسیر کمربندی چاهک در دست انجام است

فرماندار خاتم با اشاره به ارتقای دهستان چاهک به بخش بیان کرد: با توجه به تخصیص اعتبارات مرحله‌ای از منابع مختلف، پروژه بهسازی مسیر کمربندی چاهک در دست انجام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم: میربهبودی اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و اهتمام استاندار یزد و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دهستان چاهک به عنوان یکی از چهار دهستان این منطقه با موافقت وزارت کشور و کمیسیون سیاسی، دفاعی هیات دولت به بخش ارتقا یافت.

میربهبودی افزود: بخش چاهک با جمعیتی بالغ بر ده هزار نفر از روستاهای هاشم آباد، شهریاری علیا وسفلی، بختیاری، چالمه، باغ معدن، شوروئیه، سعدویه و ولی عصر، اسلام آباد چاه منج تشکیل شده که جنگل باغشادی و باغ معدن از مناطق جنگلی مهم در مرکز کشور نیز در این بخش واقع شده است.

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت:  بهسازی مسیر کمربندی چاهک نیز  پروژه‌‌ای است  که  از سال 95 در این منطقه در دستور کار قرارگرفت و عملیات اجرایی آن از همان سال آغاز و هرساله  برای این پروژه اعتباری در نظرگرفته شده است.

فرماندار خاتم ادامه داد: هر چند اقداماتی در این مسیر صورت گرفته اما به دلیل عدم  تخصیص 100درصدی اعتبارات هنوز این پروژه تکمیل نشده است وتا کنون مبلغ ١٧میلیاردریال نیز در این زمینه هزینه شده است.