رئیس جدید هلال احمر شهرستان خاتم معرفی شد

طی مراسمی از زحمات مجتبی عشایری تقدیر و حسین نوید به عنوان رئیس جدید هلال احمر شهرستان خاتم معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: فاضلی، فرماندار شهرستان خاتم در آیین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم گفت: هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس دارای اهمیت و جایگاه مهمی است.

فاضلی بیان کرد: نقش تاثیر گذار نیرو‌ های های امدادی در هلال احمر همواره مورد تکریم و قدردانی است و می طلبد جمعیت هلال احمر شهرستان در جذب داوطلبان، ورود به مسائل آموزشی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت‌های گسترده‌ای متناسب با نیاز شهرستان داشته باشد تا شاهد حوادث ناگوار در شهرستان نباشیم.

محسن حرازی زاده مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد همچنین در آئین تکریم و معارفه رئیس جدید هلال احمر شهرستان خاتم به اهداف عمده این نهاد در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: بیشترین پتانسیل جمعیت هلال احمر استفاده از توان اعضا و داوطلبان است و فعالیت در راستای اهداف این نهاد و حفظ و کرامت انسانی از اهم برنامه‌های آن می باشد.

حرازی زاده افزود: باتوجه به حوادث اخیر می‌ طلبد جمعیت هلال احمر در زمینه آموزش فعالیت بیشتری کند و بر اساس نیاز‌ های امدادی که در شهرستان خاتم است آموزش‌های لازم داده شود.

درپایان این مراسم از زحمات مجتبی عشایری رئیس سابق جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم تقدیر و حسین نوید بعنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.