جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان خاتم برگزار شد .

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باحضورعظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار،میربهبودی فرماندارخاتم، نورالدینی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، عزالدینی مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری خاتم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماداری خاتم:
فرماندار خاتم در این جلسه به تشریح مسائل و مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان از جمله تسهیلات، گاز و برق کارخانه کربن فعال، تامین زیرساخت های ناحیه صنعتی جاده هرات، شهربابک ، ورفع مشکلات ناحیه صنعتی جاده هرات -چاهک از جمله (آب شرب وصنعتی، فیبر نوری، آسفالت و...)  و صدور مجوزهای لازم  برای پروژه پتروشیمی خاتم  پرداخت و بر ضرورت رفع این مشکلات تأکید نمود.
"جواد میربهبودی " در ادامه با اشاره به اینکه پروژه پتروشیمی خاتم از مصوبات سفرمقام معظم رهبری به استان وازپروژه های مهم وحیاتی شهرستان است که نقش بسیاراساسی در توسعه همه جانبه شهرستان دارد. تصریح نمود : دستگاه های خدمت رسان ازجمله ( محیط زیست، منابع طبیعی، برق، گاز، آب منطقه ای ) می بایست همکاری لازم در واگذاری زمین و رفع موانع و مشکلات زیر ساختی آن داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی  استاندار با بیان اینکه شهرستان خاتم یکی از شهرستان های محروم و کمتر توسعه یافته استان می باشد گفت: می طلبد با نگاه ویژه نسبت به شهرستان خاتم و اتخاذ تصمیمات فوق العاده مدیریتی، برای رفع موانع و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان اقدام شود.
در ادامه این جلسه واحدهای صنعتی شهرستان مسائل و مشکلات خود را مطرح و تصمیماتی برای رفع آن اتخاذ گردید.

WhatsApp Image 2020-11-20 at 14.21.37.jpeg