پیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم بمناسبت 13 آبان

جواد میربهبودی فرماندارشهرستان خاتم بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیام تبریک خود را صادر نمود:

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله‌الرحمن‌الرحیم

یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور رخدادهای سرنوشت‌سازی در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است. حماسه بزرگ ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز از حماسه‌های فراموش ناشدنی فرزندان غیور این مرز و بوم الهی و آسمانی است.

به یقین امروز تلاقی ۱۳ آبان با میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) تداعی بخش وحدت و همدلی ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی علیه استکبار جهانی بعنوان نماد کفر در عصر حاضر است.

و اکنون که به خاطر شرایط بیماری کرونا امکان برگزاری مراسم ۱۳ آبان ماه چون سالیان گذشته فراهم نیست، همه با وحدت، همدلی و انسجام بیش از پیش انزجار و خشم فروخورده خود را بر سر استکبار جهانی که حتی در این شرایط کرونایی از تحریم دارو و درمان فروگذار نبوده، فرود می آوریم وازاین بحران همانند سایربحران های گذشته عبور خواهیم کرد.

اینجانب، ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلّم و امام جعفر صادق علیه السلام، یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز را گرامی داشته و یوم‌الله ۱۳ آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی را به همه دانش‌آموزان عزیز و مردم شریف شهرستان خاتم تبریک عرض نموده و بار دیگر همراه ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی، با ارزش ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پیمان دوباره می بندیم.

در پایان سلامتی و سربلندی همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

Slide2-1.JPG