فرماندار خاتم گفت: افزون بر 86 درصد از واجدان شرایط شرکت در انتخابات این شهرستان با حضور در شعبه های اخذ رای در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی مشارکت کردند.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خاتم؛ فرجام فاضلی شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه شمار افراد رای دهنده در پای برخی از صندوق های اخذ رای اکنون زیاد است، افزود: تاکنون بیش از 19 هزار تعرفه اخذ رای در شهرستان استفاده شده است.

وی ادامه داد: با توجه به حضور رای دهندگان در ساعت پایانی اخذ رای در شعب، انتظار می رود آمار مشارکت در انتخابات تا پایان زمان تعیین شده بیش از 86 درصد باشد.
224 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان خاتم برای رسیدن به 115 کرسی در شورای شهر و روستاها رقابت می کنند و 900 نفر شامل نمایندگان فرماندار، اعضای شعب، بازرسان، ناظران و نیروی انتظامی کار برگزاری انتخابات را در 47 شعبه اخذ رای در این شهرستان برعهده دارند. 
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.