فرماندار خاتم، برقراری ارتباط نزدیک مسئولان شهرستان با مردم و بیان عملکرد حوزه کاری را خواستار شد و بر رعایت اصل قانون مداری و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ فرجام فاضلی روز یکشنبه همزمان با هفته دولت در نشست شورای اداری شهرستان تاکید کرد: باید سعی شود به مردم واقعیت ها گزارش داده شود تا آنان نیز در محقق شدن برنامه های دولت همراهی نمایند.
وی افزود: هفته دولت برای دست اندرکاران ومسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصتی است تا بتوانند گزارش اقدامات خدمات وفعالیت های خود را برای مردم تشریح وتبیین نمایند که این موضوع خواسته اصلی مقام معظم رهبری و مسئولین نظام میباشد ومسئولین شهرستان به این مقوله باید توجه جدی داشته باشند.
وی با اشاره به فعالیت های دولت در چهار سال گذشته در خاتم، خاطرنشان کرد: غربالگری ژنتیک و آموزش به زوج های جوان، اصلاح الگوی کشت،مدیریت مصرف آب،تامین آب روستایی،توسعه شبکه آب روستایی،جداسازی آب و برق کشاورزی از مصارف خانگی،توسعه واحد های صنعتی و اجرای طرح تحول سلامت از مهمترین اقدامات دولت در چهار سال گذشته است.
وی خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی باید در این هفته تمام اقدامات انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنند چرا که اطلاع یافتن مردم از موارد حقوق شهروندی مورد تاکید دولت مردان است.
فاضلی تاکید کرد: در شهرستان خاتم در این هفته چندین پروژه مهم عمرانی از جمله گازرسانی به 11 روستای شهرستان و جاده مروست به ابرکوه افتتاح می شود.
در پایان این نشست همچنین از اعضای شورای دور چهارم شهر هرات مرکز شهرستان خاتم قدردانی شد.