معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان خاتم با حضور "‌احمد ترحمی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و دیگر مسئولین ‌در محل کانون آیت الله خاتمی این شهرستان برگزار شد.

ترحمی در این نشست گفت: همه ما مسئولان خدمتگزار این مردم هستیم و باید در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های شهدا و امام شهیدان گام برداریم چرا که مجد و شرف و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی های شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس می‌باشد.
معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به ایام چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس و با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در جامعه، بیان کرد: هفته دفاع مقدس باید آنچنان که شأن و عظمت رزمندگان اسلام است و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.
وی در ادامه با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های فراوان شهرستان خاتم ازجمله گردشگری، منابع طبیعی، ‌ترانزیتی ‌و بناهای تاریخی، این شهرستان را شایسته توسعه و آبادانی هرچه بیشتر دانست.
ترحمی در پایان سخنان خود انتصاب "جواد میربهبودی" به عنوان فرماندار شهرستان خاتم را با سه ویژگی بومی بودن، جوان بودن و داشتن تجربه و از بدنه کارشناسی وزارت کشور به عنوان پاسخگویی به مطالبات به حق مردم خوب شهرستان خاتم توصیف و بر محوریت فرماندار به عنوان نماینده عالی دو‌لت در شهرستان تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم حکم وزیر کشور به "جواد میربهبودی" اعطا و به عنوان فرماندار شهرستان خاتم معرفی شد و از ‌تلاش های "فرجام فاضلی" فرماندار سابق این شهرستان ‌با اهدای لوح تقدیر، ‌تجلیل گردید.


IMG_7406_001.jpg IMG_7407_001.jpg IMG_7410_001.jpg IMG_7414_001-1.jpg IMG_7437_001.jpg