تبریک فرماندار خاتم به هندبالیست های خاتم:

جواد میربهبودی طی پیامی موفقیت غرورآفرین تیم هندبال دانشگاه آزاد اسلامی خاتم و صعود به لیگ دسته یک هندبال کشور را به مردم شهرستان خاتم تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم:
در این پیام آمده است:

صعود تیم محبوب هندبال دانشگاه آزاد اسلامی خاتم  به لیگ دسته یک کشور اتفاق بزرگی بود که با همه مرارت ها و سختی ها در سایه حمایت ورزش دوستان رقم خورد.

کسب مقام قهرمانی و صعود شایسته تیم هندبال دانشگاه آزاد اسلامی خاتم به لیگ دسته یک کشور نشان از لیاقت و شایستگی ورزشکاران این شهرستان دارد و بدون تردید تلاش‌های مجدانه تک تک بازیکنان، مربیان، و مسئولان تیم این مهم را میسر ساخته است.

اینجانب به نوبه خود و از طرف مردم شریف و ولایتمدار شهرستان خاتم ضمن تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر مربیان، بازیکنان، و مسئولان این تیم، این پیروزی رابه مردم ورزش دوست شهرستان،دست‌اندرکاران و بازیکنان تبریک گفته و تلاش خواهیم کرد با همکاری مسئولان ورزشی استان و شهرستان زمینه حضور مقتدرانه افتخار آفرینان خاتم زمین در رقابت های پیش رو  را فراهم آورده تا در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور تیم هندبال دانشگاه آزاد اسلامی خاتم  در جایگاه های رفیع تر بوده و جوانان این تیم و این سرزمین سراسر افتخار برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان خاتم بیفزایند.

سرافرازی همگان را از خداوند متعال آرزومندم.

جواد میربهبودی فرماندارشهرستان خاتم