اطلاعیه،

در راستای تصمیمات سی و هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا:

در راستای تصمیمات سی و هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا:
🔴 کلیه ادارات و نهادهای شهرستان از پذیرش حضوری ارباب‌رجوع خودداری نموده و امور ارباب رجوع به صورت غیرحضوری و تلفنی انجام شود. در صورتی که انجام امور به صورت تلفنی امکان پذیر نیست، حتی المقدور  با رعایت  پروتکل های بهداشتی نوبت دهی نسبت به پذیرش مراجعین اقدام،به نحوی که در ارائه خدمت رسانی خللی ایجاد نشود. لازم به ذکر است ساعت کار ادارات و نهاد ها برابر با مصوبه ابلاغی و همانند هفته جاری 12ظهر تعیین می گردد و همچنین ادارات و نهاد ها موظفند پرسنل خود را به نصف کاهش دهند.
🔴دادگستری شهرستان در خصوص ورود و خروج مراجعین ،تجدید اوقات رسیدگی و فعالیت دفاتر خدمات قضایی با لحاظ لزوم رعایت پروتکل ها و رعایت اصل حداقل مراجعه و حداقل ارتباط فیزیکی تصمیم گیری نماید
🔴کارخانجات ، شرکت های صنعتی خصوصی و دولتی ، موظف به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل فعالیت و سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان خود می باشند.اداره صمت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر رعایت این بنده نظارت نموده و به ستاد کرونا گزارش می دهد
🔴 ممنوعیت تردد خانوادگی و دسته جمعی در شب به مدت یک هفته تمدید می گردد. پلیس راهور پس از زمان تعطیلی اصناف بر این مصوبه نظارت جدی و اعمال جریمه خواهد داشت
🔴 فعالیت بانک های شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی ، نوبت دهی و جلوگیری از ازدحام مراجعین در شعبه صورت خواهد گرفت و بر ارائه خدمات بانک در تمامی شعب و انجام خدمات به صورت غیرحضوری و بانکداری الکترونیک تاکید می گردد.
 🔴 کلیه دفاتر ارائه خدمات الکترونیک ، دفاتر پیشخوان دولت ، پلیس +10 و مراکز شماره گذاری اتومبیل موظف به نوبت دهی غیرحضوری و ارائه خدمات ضروری از 7 صبح الی 15:30 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می باشند.
🔴 با تقدیر و سپاس از همراهی و همدلی اصناف و کسبه محترم که با درک وضعیت شهرستان در رعایت پروتکل هاو پذیرش محدودیت ها،سهم به سزایی در کاهش تردد سطح شهر و به تبع آن بهبود شاخص های ابتلا و آرامش روانی جامعه داشته اند . ساعت فعالیت اصناف برابر با مصوبه ابلاغی و همانند هفته جاری و با ترتیبی که در اطلاعیه های ستاد مشخص شده است (فقط تا 15/30 عصر) مجاز به فعالیت می باشند .
🔴شهرداری ها موظف به نظارت و کنترل جدی بر محل های تجمع کارگران فصلی در معابر و میادین شهرها برای جلوگیری از ازدحام و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشند.

WhatsApp Image 2020-11-06 at 22.55.33-1.jpeg unnamed.png