پیام تبریک نوروزی میربهبودی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان خاتم

جواد میربهبودی معاون سیاسی امنیتی فرماندار در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی 99 تبریک خود را اعلام نمود:

به گزارش روابط عمومی متن پیام بدین شرح میباشد:به نام خالق زیبایی ها

نوروز بمانید که ایام شمائید   آغاز شمائید و سرانجام شمائید
آن صبح نخستین بهاری که زشادی
 می آورد از چلچله پیغام شمائید

پیک بهار و فرارسیدن سال نو با پیام تحول،دگرگونی و مودت در جلوه گاه الهی ؛ رویش دوباره ای از جنس تازگی، امید و پویایی به ارمغان می آورد.

اینک در آستانه موسم بالندگی و شکوفایی ضمن تبریک نوروز باستانی و سال 1399از خداوند بهار آفرین روزگاری سرشار از خیر، برکت و معنویت توام با صحت و سلامت را برای همگان آرزومندم.
نوروزامسال به دلیل همراه شدن با بحران جهانی کرونا ویروس درشرایطی متفاوت ازهمه نوروزهای گذشته است به طوریکه شیوع این بیماری درروزهای پایانی سال وآغازسال نو کام مردم عزیزمان را تلخ کرده ونگرانیهایی را برای شان ایجاد نموده ،بنابراین ازهمه همشهریان ومردم فهیم شهرستان خاتم درخواست دارم که دراین ایام نکات بهداشتی را بیش ازپیش رعایت کنندونوروز را درخانه بمانند،دیدارمجازی را جایگزین دیدارواقعی کنندوسنت های نوروزی را درفضای مجازی برپا دارند وازسفرهای غیرضروری ،دید وبازدیدها ودورهمی ها پرهیز نمایند تا سین سلامت درکنارسبزه وسمبل برسفره هفت سین نوروزی تان بنشیند .
امید است به شکرانه سال و فرصت جدید با توکل بر خدا و در سایه وحدت، همدلی، تلاش و کوشش ،سربلندی ایران اسلامی بویژه استان یزد و شهرستان خاتم بیش از پیش رقم بخورد تا دیگر بار به رمز وحدت و خستگی ناپذیری، از سد مشکلات عبور کرده و پرچم موفقیت و توانمندی بر این مرز و بوم در عرصه های مختلف طنین انداز شود.

درپایان از همکاری وهمراهی همه  بخش های دولتی وخصوصی بویژه مردم عزیز،صاحبان اصناف وکسبه محترم شهرستان که برای پیشگیری ومقابله با اپیدمی کرونا وحفظ سلامت مردم به تصمیمات ستاد استانی وشهرستانی احترام گذاشتند وزمینه عدم تجمع وازدحام مردم را درجهت قطع زنجیره ویروس  از طریق تعطیلی واحد صنفی خود بوجود آوردندتشکرنمایم . وهمچنین ازهمه پرسنل کادر درمانی درسطح شهرستان  (پزشکان، پرستاران،بهورزان )که باازخود گذشتگی ،فداکاری وتلاش شبانه روزی درسنگر دفاع از سلامت مردم حضور دارند ومدافع سلامت آنان هستند صمیمانه سپاسگزارم.
جوادمیربهبودی
معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرمانداری خاتم

IMG_4303_001.jpg