پیام تبریک بخشدار مرکزی به مناسبت فرا رسیدن نوروز 99

رضا تاج آبادی بخشدار مرکزی در پیام نوروزی خود با تبریک آغاز سال نو به مردم شریف شهرستان خاتم(بخش مرکزی) تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم :متن پیام بدین شرح میباشد:

جشن باستانی و کهن نوروز با هویت ایرانی، نماد پیوند اقوام و مردمان میهن است، نوروز را شروع رستاخیز طبیعت، موعد و نماد رویش و تولد می دانیم.
مردم شریف بخش مرکزی سال ۹۹ را در حالی آغاز می کنیم که متاسفانه در این روزها شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان هستیم. ویروسی که با آمدنش آن مهمان نوازی، شور و شعف که در بین ما ایرانیان زبانزد دنیا بودیم به حاشیه رفته و ناخواسته ما را وادار کرد تا در جهت سلامت عموم مردم به عنوان مهمترین اولویت و برنامه در این روزها تصمیم هایی اتخاذ و محدودیت هایی اعمال نماییم .
کمال تقدیر و تشکر از مردم فهیم بخش  اعم از اعضای شورای تامین، پرسنل بهداشتی و درمانی، مسئولین و کارکنان ادارات، نهادها و بانک ها، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، رسانه ها، روحانیون، اصناف و کسبه، کشاورزان و دیگر اقشار در اجرای این تصمیم را داریم.
و همچنین ابراز تاسف بابت تعطیلی بسیاری از کسب و کارها، به حول قوه الهی اطمینان داریم در سال جدید با تداوم همراهی و همدلی مردم عزیز که در خانه خواهند ماند و همت جامعه پزشکی و کادر درمانی از این بحران نیز با سر بلندی عبور و جشن شکست کرونا را به زودی خواهیم گرفت.
اینجانب  فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به شما مردم فهیم بخش مرکزی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت، عزت، آرامش و سربلندی را برای تمام مردم ایران از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
رضا تاج ابادی/بخشدار مرکزی خاتم

photo_2019-03-21_14-48-04_001_001-7.jpg