نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان خاتم به ریاست میربهبودی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزارشد

نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان خاتم به ریاست میربهبودی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار،تاج آبادی بخشدار مرکزی ،وسایر اعضا با موضوعات هفته فرهنگ و نشاط ،عفاف حجاب و دهه کرامت در محل سالن اجتماعت فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: میربهبودی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداردر نشست کارگروه فرهنگی واجتماعی با موضوع برنامه ریزی پیرامون هفته فرهنگ و نشاط در شهرستان خاتم اعلام داشت: این طرح از طریق دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در5 شهرستان از جمله شهرستان خاتم با همکاری نهاد ها و تشکلها برگزار می شود.

میربهبودی با اشاره به اینکه شادی ازمهمات اجتماعی است و ما جهت بالا بردن این سطح ازمیزان  شادی درجامعه باید ابتدا از جوانان و خانواده ها شروع کنیم.و اگر آنان شاد باشند سرانجام جامعه ای شادی را خواهیم داشت.و شاد بودن جامعه قطعا موجب پیشرفت و توسعه  اجتماعی ،اقتصادی روستایی ،فرهنگی وخانوادگی جامعه و همچنین موجب جلوگیری از بروز انواع آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

وی با شاره به اینکه نشاط اجتماعی و تلاش برای توسعه فرهنگی از سیاست ها و برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید می باشد، می بایست ادارات با برنامه ریزی و هماهنگی بین بخشی بویژه در شرایط فعلی در جهت شور و نشاط اجتماعی تلاش نمایند و برنامه های شاد و متنوعی رادر هفته فرهنگ و نشاط در سطح شهرستان اجرا نمایند.

اجرای نمایش خیابانی ، طنز،موسیقی ،آواهای  محلی ،برگزاری مسابقات ورزشی و همایش کوهنوردی ، برگزاری جشن درروستاها، آموزش رصد ستارگان از برنامه های شاخص این هفته در شهرستان می باشد