سرپرست فرمانداری خاتم با اشاره به اینکه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان خاتم بسیار ستودنی بوده است از مسئولان خواست تا تمام فعالیتها و اقداماتی که در چند ساله گذشته انجام شده است را به اطلاع مردم برسانند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ محمد محمودی روز شنبه در اولین نشست اعضای ستاد انتخابات شهرستان گفت: علی رغم تنگناهایی که وجود داشته است کارهایی که اجرایی شده است در توسعه شهرستان خاتم نقش مهمی داشته است و باید اطلاع رسانی لازم انجام شود.
وی اظهار کرد: توسعه زیرساختها باید در شهرستان تقویت شود و مشکلات بخش های مختلف نیز رصد و حل گردد تا موانع توسعه شهرستان کاهش یافته و بتوانیم فرصتهای جدیدی را برای جوانان بوجود بیاوریم.
وی تاکید کرد: شهرستان خاتم در انتخابات گذشته نیز در رتبه های برتر استانی و کشوری قرار داشته است و امید داریم تا سالجاری نیز با تلاش اعضای ستاد بتوانیم در استان و کشور خوش بدرخشیم.
محمودی تصریح کرد: تمام تجهیزات لازم باید برای ثبت نام شوراها فراهم باشد و مسئولان مربوطه نیز قوانین و مقررات شوراها را مطالعه کنند تا در مراحل ثبت نام مشکلی به وجود نیاید.
این مسئول با تاکید بر انتخابات پیش رو بیان کرد: شوراها نیز در تصمیم گیری ها نقش اساسی دارند که اگر شورای قوی در شهر و روستا وجود داشته باشد موجب توسعه بخش خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: اعضای ستاد با همکاری و همدلی مسائل را رفع و بر برگزاری انتخابات سالم تاکید کرد.