سرپرست فرمانداری خاتم با اشاره به اینکه بارش ها از صبح امروز در این شهرستان آغاز شده است، از آمادگی کامل ارگان های مربوطه در مقابله با هر گونه خطرات ابگرفتگی و سیلاب ناشی از بارش ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ محمد محمودی ضمن بیان اینکه تمامی تجهیزات دولتی آماده برای انجام خدمات مورد نیاز هستند افزود: بخشی از تجهیزات خصوصی هم جهت انجام امور مورد نیاز در مواقع بحرانی و لازم به کار گرفته شده است.
وی یادآور شد: خوشبختانه از صبح امروز بارندگی در شهرستان آغاز شده است و هم اکنون تمام نقاط شهرستان از ریزش رحمت الهی برخوردار هستند که پیش بینی می شود با تداوم این بارش ها در ساعات پایانی روز شاهد بروز سیل در شهرستان باشیم.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اظهار کرد: بارش ها از صبح امروز تداوم داشته اما از شدت برخوردار نبوده و تاکنون هیچگونه گزارشی از بروز مشکل و سیل نداشته ایم اما با ادامه این روند بروز این پدیده در بعد از ظهر شدت خواهد گرفت.
محمودی خاطرنشان کرد: در دهستان چاهک تا ظهر امروز بیش از 20 میلی متر و در هرات 15 میلی متر بارندگی داشته ایم و طبق پیش بینی ها امید داریم تا اواخر هفته نیز شاهد بارش در شهرستان باشیم.