جلسه برنامه ریزی نکوداشت پیشکسوتان جهاد ومقاومت

جلسه برنامه ریزی نکوداشت پیشکسوتان جهاد ومقاومت شهرستان خاتم به ریاست فاضلی فرماندار و باحضور جمعی از مسئولین درمحل فرمانداری خاتم برگزار شد.در این جلسه به طرح برنامه، برنامه ریزی و تقسیم بندی امور در اجرای آن برای ادارات و سازمان‌ها جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر مراسم پرداخته و از پیشنهادات و نقطه نظرات حاضرین در جلسه استفاده شد.


جلسه برنامه ریزی نکوداشت پیشکسوتان جهاد ومقاومت شهرستان خاتم به ریاست فاضلی فرماندار و باحضور جمعی از مسئولین  درمحل فرمانداری خاتم  برگزار شد.در این جلسه به طرح برنامه، برنامه ریزی و تقسیم بندی امور در اجرای آن برای ادارات و سازمان‌ها جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر مراسم پرداخته و از پیشنهادات و نقطه نظرات حاضرین در جلسه استفاده شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: فرجام فاضلی فرماندار شهرستان خاتم گفت: امروز پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس شهدای زنده و یادگاران دوران مقدسی هستند که باید با قدردانی و استفاده از تجربیات آن بزرگواران فرهنگ دفاع مقدس را به نسل های بعدی منتقل کرد.

وی افزود : جبهه و جنگ خاص یک قشر خاص نیست و همچنین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت که افتخارآفرینان این مرز و بوم‌‌‌اند  کمترین کاری است در پاسداشت این عزیزان  و،وظیفه‌ی تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

گفتنی است:همایش نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس  در شهرستان، هفتم مهر همزمان با سراسر کشور با حضور 400 رزمنده و ایثار گر و جانباز در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خاتم  برگزار می‌شود.