جلسه آموزشي کلیه عوامل اجرایی شعب اخذ رای در شهرستان خاتم برگزار گردید.

 

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خاتم؛ دوره آموزشی اعضای شعب اخذ رای در شهرستان خاتم در محل کانون آیت الله خاتمی هرات با حضور مهندس فاضلی فرماندار، محمودی رئیس ستاد انتخابات، کاظمی نسب بخشدار مرکزی، میربهبودی کارشناس  آموزش استانداری، اعضای شعب اخذ رای و نمایندگان فرماندار برگزار شد .

 

  فرماندار شهرستان خاتم در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم، اظهار داشت: آنچه  مهم است اخلاق و پایبندی به "مر قانون" در جریان روند برگزاری انتخابات است که این امر می بایست از سوی کلیه عوامل دست اندرکار رعایت شود.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان، اهتمام به قوانین و مقررات انتخاباتی را اولویت کار مجریان انتخابات دانست و افزود: رعایت دقیق دستورالعمل و مواد قانونی در انتخابات می‌تواند موجب ارتقاء اعتماد عمومی  شود.

فرجام فاضلی با تاکید بر دقت در آموزش، بیان داشت: با آموزش‌های مناسب، مشکلات احتمالی ناشی از عدم شناخت مجریان و برگزار کنندگان انتخابات به قوانین و مقررات کاهش می یابد.

وی خاطرنشان کرد : بسترسازی زمینه های حضور مردم در پای صندوق های رای از وظایف دیگر اعضای شعب اخذ رای می باشد که نباید از این امر غافل شد. 

شایان ذکر است انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود