اطلاعیه،

اطلاعیه شماره ۹۶ ستاد استانی مقابله با کرونا

✅ اطلاعیه شماره ۹۶ ستاد استانی مقابله با کرونا

✍در راستای اجرای طرح جامع محدودیت های هوشمند و مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، محدودیت های کرونایی هفته آینده در استان یزد از تاریخ ۲۹ آذر، به شرح ذیل می باشد:

⭕تردد خودرو ها در سطح استان طی روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۲۹ و ۳۰ آذرماه از ساعت ۲۰ لعایت ۴ صبح ممنوع بوده و مشمول جریمه منع تردد شبانه می گردد.

⭕فعالیت کلیه اصناف، برای روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۲۹ و ۳۰ آذرماه حداکثر تا ساعت ۱۸ تعیین می شود.

⭕اصناف و مشاغل ضروری شامل نانوایی، سوپرلبنیات، اقلام پروتئینی، میوه و تره بار، برنج وحبوبات، خواربار و آجیل، شیرینی فروشی، تجهیزات پزشکی، عطاری، بخش ارزاق فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و بیرون بر رستوران ها و فست فودها صرفا تا ساعت ۲۰/۳۰ مجاز به فعالیت می باشند.

⭕از روز دوشنبه مورخ اول دی ماه تا روز جمعه مورخ پنجم دی ماه، همه اصناف و کسبه به صورت یکنواخت و یکسان در سطح شهرستانهای استان، تا ساعت ۲۰/۳۰ و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مجاز به فعالیت می باشند.

⭕ نمازهای جمعه و مراسم آیینی و مذهبی در شهرهای استان تعطیل است.

⭕ برگزاری هرگونه تجمع سیاسی، مذهبی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و غیره، با جمعیت بیش از بیست نفر ممنوع است.

⭕منع تردد شبانه خودروها از دوشنبه مورخ اول دی ماه تا جمعه مورخ پنجم دی ماه، به روال هفته های قبل از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح می باشد.

⭕تعطیلی مشاغل گروه ۳ و ۴ تا روز جمعه پنجم دی ماه همچنان تداوم می یابد.

⭕با توجه به ضرورت خدمت رسانی به مردم، دورکاری و تقلیل نیروی انسانی کلیه ادارات و نهادها لغو و از روز شنبه مورخ ۲۹ آذرماه حضور تمامی پرسنل در محل کار خود الزامی است.

⭕ محدودیت ها و ممنوعیت هایی که سابق بر این، بر اساس مصوبات ستاد استانی، برقرار و اعلام شده است، به جز محدودیت مربوط به تعطیلی اصناف گروه ۳ و ۴، لغو وفعالیت آنها به روال قبل از اعمال ممنوعیت ها باز می گردد.

⭕کماکان ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی استان به کلیه شهرهای استان یزد ممنوع و اعمال جریمه با دوربین های نظارتی و مامورین پلیس راهور انجام خواهد شد.
09130720112