شناسه : 1469353
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم ؛

کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت از امور مهمی است که مورد توجه آموزش وپرورش قرار دارد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، با هدف فرهنگ سازی در زمینه انفاق و کمک به همنوعان، مراسم باشکوه جشن عاطفه ها در کلیه مدارس خاتم با حضور مدیرآموزش و پرورش خاتم ،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خاتم ، نماینده کمیته امداد از استان یزد و دیگر مسئولین بصورت نمادین برگزارشد. ”محمدملکی ” مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) خاتم ضمن تشکر از متولیان برگزاری جشن به بیان ضرورت کمک به نیازمندان پرداخت و در پایان سخنان خود متن پیام آقای اکبری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد را برای حاضرین قرائت نمود. “یحیی نورالدینی” مدیرآموزش وپرورش خاتم نیز دراین مراسم ضمن تقدیر و تشکرازحضور مسئولین و دانش آموزان ودیگرعوامل گفت: کمک به دانش‌آموزان بی ‌بضاعت به ‌ویژه در این ایام از امور مهمی است که مورد توجه آموزش وپرورش  قرار دارد. وی برگزاری جشن عاطفه ها را موجب اشاعه و ترویج فرهنگ نیکوکاری دانست و افزود: جشن عاطفه ها موجب اشاعه و ترویج  فرهنگ نیکوکاری ، نوع دوستی ، تقویت فرهنگ ایثار و احسان  بر دانش آموزان محروم می شود گفتنی است: اجرای مراسم پرچم ، قرائت قرآن ، سرود دانش آموزی ، قرائت مقاله و اهدا کمک های نقدی توسط مسئولین و دانش آموزان از دیگر برنامه های این جشن بود.  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، با هدف فرهنگ سازی در زمینه انفاق و کمک به همنوعان، مراسم باشکوه جشن عاطفه ها در کلیه مدارس خاتم با حضور مدیرآموزش و پرورش خاتم ،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خاتم ، نماینده کمیته امداد از استان یزد و دیگر مسئولین بصورت نمادین برگزارشد.

”محمدملکی ” مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) خاتم ضمن تشکر از متولیان برگزاری جشن به بیان ضرورت کمک به نیازمندان پرداخت و در پایان سخنان خود متن پیام آقای اکبری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد را برای حاضرین قرائت نمود.

“یحیی نورالدینی” مدیرآموزش وپرورش خاتم نیز دراین مراسم ضمن تقدیر و تشکرازحضور مسئولین و دانش آموزان ودیگرعوامل گفت: کمک به دانش‌آموزان بی ‌بضاعت به ‌ویژه در این ایام از امور مهمی است که مورد توجه آموزش وپرورش  قرار دارد.

وی برگزاری جشن عاطفه ها را موجب اشاعه و ترویج فرهنگ نیکوکاری دانست و افزود: جشن عاطفه ها موجب اشاعه و ترویج  فرهنگ نیکوکاری ، نوع دوستی ، تقویت فرهنگ ایثار و احسان  بر دانش آموزان محروم می شود

گفتنی است: اجرای مراسم پرچم ، قرائت قرآن ، سرود دانش آموزی ، قرائت مقاله و اهدا کمک های نقدی توسط مسئولین و دانش آموزان از دیگر برنامه های این جشن بود.

 

آدرس کوتاه :