شناسه : 346222
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خاتم خبرداد

آغاز ثبت نام مراسم اعتکاف در شهرستان خاتم


به گزارش روابط   عمومی فرمانداری خاتم ] “مریم کامیاب” سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خاتم با اعلام این خبر افزود: مراسم اعتکاف در سال ۹۲ در ۱۰ مسجد روستایی و شهری این شهرستان برگزار می شود و ثبت نام از متقاضیان مراسم اعتکاف تا روز پنج شنبه دوم خردادماه ادامه خواهد داشت. کامیاب افزود: مراسم افتتاحیه اعتکاف، سحرگاه روز ۱۳ رجب برابر سوم خرداد با اقامه نماز جماعت صبح و قرائت زیارت آل یاسین آغاز می شود. وی گفت:برگزار ی کلاسهای اخلاق و معارف،برگزاری گفتمان،اعزام مبلغ و مبلغه ،برگزاری اعمال آم داود و برنامه های مختلف فرهنگی از جمله فعالیتهای اداره تبلغیات اسلامی خاتم در ایام البیض می باشد.  
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خاتم خبرداد

به گزارش روابط  عمومی فرمانداری خاتم ]“مریم کامیاب” سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خاتم با اعلام این خبر افزود: مراسم اعتکاف در سال ۹۲ در ۱۰ مسجد روستایی و شهری این شهرستان برگزار می شود و ثبت نام از متقاضیان مراسم اعتکاف تا روز پنج شنبه دوم خردادماه ادامه خواهد داشت.

کامیاب افزود: مراسم افتتاحیه اعتکاف، سحرگاه روز ۱۳ رجب برابر سوم خرداد با اقامه نماز جماعت صبح و قرائت زیارت آل یاسین آغاز می شود.

وی گفت:برگزار ی کلاسهای اخلاق و معارف،برگزاری گفتمان،اعزام مبلغ و مبلغه ،برگزاری اعمال آم داود و برنامه های مختلف فرهنگی از جمله فعالیتهای اداره تبلغیات اسلامی خاتم در ایام البیض می باشد.

 

آدرس کوتاه :