23هزارو 587نفر در شهرستان خاتم واجد شرایط شرکت در انتخابات مجلس هستند

فاضلی فرماندار و رئیس هیات اجرایی درگفتگو با خبرنگار صدا و سیما از آمار23هزارو 587نفر در شهرستان خاتم واجد شرایط شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

ه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خاتم:فرجام فاضلی در گفتگو با خبرنگارا صدا وسیما آماری از تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان بیان کرد و گفت: شهرستان خاتم درانتخابات دوم اسفند با 36 شعبه اخذ رأی ،که از این تعداد 20شعبه درهرات و16 شعبه در بخش مروست میباشد که 25شعبه ثابت و مابقی در روستاهای دیگر شهرستان سیار است.

فاضلی تعداد واجدین شرایط در شهرستان خاتم برای شرکت در انتخابات را 23هزارو587 نفرعنوان کرد و گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان خاتم حدود1080 نفر جمعیت رای اولی را شامل میشود.

وی مسئولیت شعبه را بر عهده نماینده فرماندار دانست و تاکید کرد: شما نماینده مجموعه دستگاه های اجرایی کشور برای اخذ رأی هستید و باید کمال بی طرفی را داشته و بر له یا علیه کسی موضع گیری نداشته باشید و این را به دست اندرکاران اخذ رأی نیز تاکید کنید تا در نهایت بی طرفی، دقت و نظم و انضباط به وظیفه خود عمل کنند و هیچگونه قصور و کوتاهی صورت نگیرد تا یک انتخابات سالم و قانونی در شهرستان برگزار شود.

زاده رحمانی دوم اسفند را روزی حماسه ساز برای کشور دانست و گفت: بدون شک انتخابات خوبی در شهرستان خاتم با مشارکت بالای مردم خواهیم داشت

photo_2020-02-20_11-02-37.jpg