پیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم بمناسبت فرارسیدن نوروز باستانی

فرجام فاضلی طی پیامی فرارسین نوروز باستانی 99 را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم:متن پیام بدین شرح میباشد:
بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی است و فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.
نوروز پیام تجدید دوستی ها، صلح و آشتی ،  درمان تنگ نظری و بخل و حسد و تکبر و خود بزرگ بینی است تا به همه عشق بورزیم و همه را اعضای خانواده خود بدانیم . کینه ها را از دل بزدائیم و عشق و دوستی به جای آن بنشانیم . از ناپسندها بپرهیزیم، نیک خواه و خیر خواه همگان باشیم و پیوسته در اندیشه کسانی باشیم که دستشان از امکانات کوتاه است و نیازمند دستگیری اند.
بیائید  عهد و پیمان ببندیم که لحظه ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته، تحقق زندگی شایسته تر توام با معنویت، آرامش، امید و نشاط دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت خطیرمان که همانا توسعه متوازن شهرستان است گام برداریم.
امید است با افزایش بهره وری و بهره گیری بهینه از پتانسیل، ظرفیت و منابع موجود براساس رویکرد  تحول آفرینی در راستای سیاست های دولت محترم   آن طور که شایسته مردم شریف کشور بویژه شهرستان خاتم است توفیقات لازم حاصل گردد.
اینجانب از تلاش و همراهی  آحاد مردم شریف و قدرشناس شهرستان درسالی که گذشت صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم و آغاز سال یک هزار و سیصد و نود و نه و عید باستانی نوروز را به آنان    تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و سربلندی را برای همگان آرزومندم.
فرجام فاضلی
فرماندار شهرستان خاتم

photo_2020-03-28_10-01-04_001.jpg