پیام تبریک فرجام فاضلی به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم:فاضلی فرماندار شهرستان متن پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی صادر کرد.

 متن پیام به شرح ذیل میباشد

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

    « مقام معظم رهبری»

جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست . نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم ،آرامش و امنیت در شهرها ، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.
حافظان نظم و امنیت با هماهنگی ، همدلی ، هم افزایی و همراهی در چارچوب سیاست های تبیین شده از سوی شورای تأمین شهرستان موفق شده است ضمن افزایش رضایت عمومی، سبب کاهش جرائم گردد.
بی تردید امنیت و آرامش امروز  شهرستان خاتم ، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان ، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه شهرستان مهیا شده است.
اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه  فرماندهی و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی  ابراز می‌نمایم. امیدوارم در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید .

فرجام فاضلی/فرماندارشهرستان خاتم

photo_2019-03-21_14-34-04_001-9.jpg