نشست فاضلی فرماندار بابانوان شهرستان خاتم برگزار شد

به مناسبت ولادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) روز مادر و هفته زن نشستی به ریاست فاضلی فرماندار و با حضور میربهبودی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و جمعی از بانوان شهرستان خاتم در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم:فرجام فاضلی فرماندار در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام زن ضمن تبریک  ايام الله دهه فجر و میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن از زنان به عنوان یاوران همیشگی نظام در تمامی عرصه‌ها یاد کرد .
فرماندار افزود: زنان و مادران هم میهن با تأسی از زنان بزرگ صدر اسلام در طول تاریخ انقلاب اسلامی و قبل و بعد از آن دلاور مردی‌های زیادی از خود نشان دادند که نتیجه آن آرامش امروز کشورمان است و شایسته است که در روز مادر و هفته زن یاد و خاطره آنان را گرامی بداریم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه در تمامی حوزه‌ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته‌اند و برای انجام فعالیت‌های خود همواره انضباط و قانون مداری را سرلوحه کار‌ها قرار داده اند.
فرماندار با بیان اینکه اجرای برنامه‌های متنوع در هفته زن و در خور شان زنان شهرستان مستلزم همکاری و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی است خاطرنشان کرد: سیاست گذاری و برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه و شایسته و ارائه برنامه‌های اثربخش در این هفته از اولویت‌های هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته زن در شهرستان می‌باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری افزود: وجود مقدس و نازنین بانو حضرت فاطمه (س) مایه افتخار و مباهات برای همه زنان و جهانیان است لذا الگوگیری از این شخصیت کامل و بی بدیل برای زنان می تواند مایه آرامش و سعادت در زندگی باشد به همین خاطر معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) روز زن و تجلیل از مقام شامخ مادر را در مقارن با روز ولادت سراسر نور این بانوی بزرگ تاریخ قرار دادند.
ايشان افزود : بايد  برنامه های متنوع و تاثیر گذاری را با استفاده از ظرفیت کلیه ادارات و نهادها و سمن های مردمی در سطح شهرستان برگزار کنيم  که برای ایجاد این فضا لازم است همه شما عزیزان پای کار باشید تا بتوانیم انشاء الله برنامه های خوبی را در سطح شهرستان اجرا نمائیم.

عکس و خبر:سمانه حیدری