فرماندار خاتم با اشاره به اینکه داشتن مسئولیت در شورا یک تعهد است افزود: شورا باید برای پیشرفت و آبادانی همه جانبه شهر برنامه کاری و چشم انداز مشخص داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ فرجام فاضلی روز چهارشنبه در نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر هرات خاطرنشان کرد: اعضای شورا باید تعامل خوب و منطقی با مردم داشته باشند و تقسیم وظایف بین اعضای شورا موجب هر چه بهتر انجام شدن امور خواهد شد.
وی اظهار کرد: اعضای شورای شهر همچنین باید بتوانند هویت و اصالت شهر را حفظ کرده و با حفظ رعایت زیبایی و استحکام بناها به زیبا سازی شهر بپردازند.
وی تصریح کرد: منتخبین شورا باید دارای روحیه کار جمعی و تشکیلاتی، تخصص و اطلاعات کافی و همچنین دارای مسئولیت اجتماعی بالا باشند.
در ادامه هچنین رئیس شورای شهر هرات ضمن بیان حمایت و همبستگی اعضای شورای اسلامی جهت پیگیری و پیشرفت مشکلات شهرستان گفت: بیمارستان 94 تختخوابه و همچنین وضعیت راه ها از مشکلاتی است که در اولویت اصلی شورای شهر هرات قرار دارد.
کرامت تیموری افزود: یکی از وظایف مستقیم شوراها خدمت به مردم است که امید داریم با تصمیمات مهم و اساسی و اجرای هر چه به موقع آنها بتوانیم گامی در راستای خدمت رسانی بیشتر و توسعه شهر هرات برداریم.
وی تصریح کرد: رفع مشکلات بخش بهداشت و راه ها یکی از اولویت هایی است که شورای دور پنجم هرات با حمایت و همراهی فرماندار خاتم و مجموعه دولت با جدیت در جهت رفع آنها اقدام خواهد کرد.
تیموری اظهار کرد: رویکرد شورای پنجم تعامل محور است و اعتقادمان بر این است که تعامل و همکاری منسجم با سایر دستگاه‌های مجری و خدمات‌رسان شهر در پیشرفت امورات شهری، آبادانی شهر و رضایت شهروندان نقش مؤثری دارد.