معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بر آماده سازی زیرساخت های انتخاباتی توسط مسئولان مربوطه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ محمد علی طالبی شامگاه چهارشنبه در حاشیه آیین معارفه فرماندار جدید خاتم گفت: مسئولان باید زیرساخت ها را جهت انتخابات خوب و سالم فراهم کنند تا همانند سالهای گذشته شاهد انتخاباتی پرشور و سالم باشیم.
وی با تاکید بر اینکه نکته ای که باید مد نظر همه دست اندرکاران انتخابات قرار گیرد، برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم همراه با مشارکت مردم است یادآور شد: با توجه به برگزاری دو انتخابات همزمان تعامل هیئت های نظارت و دست اندرکاران انتخابات و همکاری آنها در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نیز حفظ شود.
وی اظهار کرد: مسئولان باید با دوری از هرگونه جناح نگری سیاسی و آماده سازی زیر ساخت ها شرایط را برای انتخابات سالم فراهم کنند و از آرای مردم با امانت داری حفاظت و صیانت کنند.
فرماندار جدید خاتم نیز با توجه به رونق بحث گردشگری در شهرستان خاتم گفت: باید از تمام ظرفیت های این شهرستان استفاده کرده و بخصوص در بخش گردشگری موجب اشتغالزایی و درآمدزایی شویم.
فرجام فاضلی با اشاره به اینکه طرح های مهم صنعتی در شهرستان خاتم چند سال است که به مرحله اجرایی بودن در نیامده گفت: باید تمام موانع سر راه این طرح ها مرتفع شود تا شاهد اجرایی شدن و بهره برداری از این پروژه ها باشیم.
این مسئول همچنین بر رفع موانع در بحث سرمایه گذاری در خاتم تاکید و یادآور شد: باید تمام موانع را برطرف کنیم تا بتوانیم با حمایت سرمایه گذاران موجب ایجاد اشتغالزایی در شهرستان شویم.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو تاکید کرد: دست اندر کاران انتخابات شهرستان هیات های اجرایی و نطارت نیز باید با دوری از هر گونه جناح نگری سیاسی از آرا مردم حفاطت کنند تا برگ زرین دیگری را در شهرستان رقم بزنیم.
در این آیین محمد زاده رحمانی تکریم و فرجام فاضلی به عنوان فرماندار جدید خاتم منصوب شد.
تعداد 47 شعبه اخذ رای سیار و ثابت در دو بخش مرکزی و مروست در شهرستان خاتم پیش بینی شده است.