سومین گردهمایی فرمانداران استان یزد به میزبانی شهرستان خاتم

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم، در این مراسم، فرمانداران شهرستان های استان یزد و مهندس سيدحسینی معاون هماهنگي امور عمرانی ،  دکتر طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رضایی معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استاندار یزد حضور داشتند.

در این جلسه، فرماندار خاتم ضمن خوشآمد گویی به حضار، ابتدا آنان را با  ظرفيت ها و ویژگی های شهرستان خاتم آشنا کرد و در ادامه با پخش ویدویی از مناظر طبیعی و جاذبه هاي گردشگري خاتم آنان را شگفت زده کرد.

سپس آقاي دكتر طالبي،‌ معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار به دلايل و اهداف برگزاري جلسه مشترك فرمانداران با معاونين استاندار و اهميت هم انديشي و تبادل نظر جهت رفع مشكلات شهرستان ها و استان اشاره كردند و از ميزباني خوب شهرستان خاتم تشكر كردند.

در ادامه جلسه، آقاي رضايي معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار به رئوس مباحث اداري و مالي استانداري اشاره و با توجه به سوابق پژوهشي فرماندار خاتم، از ايشان خواست از پژوهش های علمی و کاربردی این شهرستان حمایت کند تا شاهد عمرانی و آبادی زودتر این شهرستان محروم باشیم.

در پايان، مهندس سید حسینی معاون هماهنگي امورعمرانی استاندار یزد به وضعيت بودجه و پروژه هاي عمراني كشور و استان اشاره و اظهار داشت: ما در کشور بیش از ۵۷ هزار پروژه های نیمه تمام داریم که حدود ۳۴۰۰ از این پروژه های نیمه تمام اختصاص به استان یزد دارد و شهرستان های خاتم،  بهاباد و ابرکوه نیز بیشترین آمار پروژه نیمه تمام را دارند که برای تکمیل نیازمند به بودجه های عظیم می باشد. معاون  امور عمرانی استاندار یزد همچنین رئوس برنامه هاي حوزه معاونت عمراني را بر شمرد و گفت: فرماندارن باید نظارت بر کارهاری شهرداری ها و شورای شهر را در برنامه كاري خود داشته باشند.

بازديد از پروژه هاي عمراني شهرستان، نشست با اعضاي شوراي اسلامي شهرهاي هرات مروست و شهرداران از ديگر برنامه هاي سيد حسيني و طالبي در سفر دو روزه به شهرستان خاتم بود.


معاونین4.jpg معاونین3.jpg معاونین2.jpg معاونین.jpg