ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان خاتم ممنوع

فاضلی فرماندار خاتم شهرستان خاتم از آغاز پایش مسافران ورودی به شهرستان خبر دادو گفت: از امروز تشدید و از ورود خودروهای غیر بومی به خاتم ممانعت به عمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: فرجام فاضلی فرماندار شهرستان خاتم از آغاز پایش مسافران ورودی به شهرستان خبر داد و گفت: از ورود خودروهای غیر بومی به خاتم ممانعت به عمل خواهد آمد.
ایشان عنوان نمود کلیه راه های فرعی ورودی به شهرستان مسدود و  توسط نیروهای هلال احمر غربالگری و نیروی انتظامی و بسیج  از ورود و اسکان  و توقف   خودروهای غیربومی جلوگیری نموده و به سمت کمربندهای  مروست و هرات  هدایت می شوند.

فرماندار خاتم  از تلاش‌ شبانه روزی همه  ارگان‌ها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خصوصا سربازان خط مقدم دفاع از سلامت، کادر درمانی و بهداشتی تشکر کرد و افزود: برای مقابله و پیروز شدن بر این بیماری  به روحیه جهادی همانند هشت سال دفاع مقدس نیاز داریم. حضور و همراهی مردم در کنار مسئولین می تواند کمک بزرگی در این خصوص باشد.

وی تأکید کرد: شهرستان خاتم با همراهی مردم خوب در اجرایی شدن  تصمیمات اثرگذار در جلسات پیشگیری و مقابله با کرونا همچنان از حیث عدم  ابتلا به بیماری نسبت به سایر شهرستان های استان  در وضعیت بهتری  قرار دارد و برای ادامه این روند روی کمک و همدلی  مردم حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم. مردم با ماندن در خانه و عدم تردد غیر ضروری در سطح شهر و عدم پذیرش میهمان  می‌توانند کمک شایانی به این موضوع کنند.

photo_2019-03-21_14-34-04_001-13.jpg