قدردانی فرماندار خاتم از خلق حماسه حضور؛

فرجام فاضلی فرماندار شهرستان خاتم ضمن تشکر ازحضورپرشکوه مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم متن پیام به شرح ذیل میباشد:دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ برگ زرین دیگری بر دفتر تاریخ پرافتخار کشور عزیزمان ایران و شهرستان خاتم  افزوده شد.
 مردم خوب و فهیم شهرستان   خوش درخشیدند و بار دیگر با گام‌های استوار و اراده پولادین در این  صحنه‌ سرنوشت ساز شرکت نمودند  تا مُهر تأییدی بر دلبستگی مردم با نظام و انقلاب اسلامی  و موجبات ناامیدی دشمنان باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان  گفت: فرهنگ غنی و پیشینه‌ی کهن این مردم نشان داده است که همواره در مقاطع حساس ، با جدیت و عزم راسخ در میدان های سرنوشت ساز حضور یافته،وفاداری خود را اثبات  و به بهترین شکل آینده خود را رقم می زنند .
وی افزود: اینجانب ضمن تبریک به مردم شریف شهرستان، از کلیه‌ی عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و همه‌ی دست اندکاران انتخابات به ویژه خبرنگاران محترم که در برگزاری و به تصویر کشیدن  این حماسه پرشور نقش آفرینی کردند  صمیمانه سپاسگزاری می نمایم .در پایان این پیام فرجام فاضلی ضمن تبریک به آقای محمدرضا صباغیان نماینده محترم و پرتلاش ، از درگاه ایزد منان  برای ایشان سلامتی و موفقیت در را خدمت به کشور عزیزمان ایران و مردم شریف حوزه انتخابیه مسئلت نمود .

فرجام فاضلی فرماندار شهرستان خاتم

IMG_2650_001-2.jpg