فرماندار خاتم با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: مردم باید با استفاده از تعقل و هوشیاری کامل نامزد اصلح را انتخاب کنند چرا که حضور حداکثری نشانه بلوغ فرهنگی و سیاسی است.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خاتم؛ فرجام فاضلی روز شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش مروست خاتم حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را خواستار و این مهم را نشانه بلوغ فرهنگی و سیاسی در آحاد جامعه و همچنین اهمیت نظر و آرائ آنها در تعیین سرنوشت سیاسی و اجتماعی دانست.
وی افزود: مسئولان فقط باید ایجاد بستر مناسب برای حضور حداکثری مردم را مد نظر داشته باشند و 29 اردیبهشت باید بستر حضور حدکثری مردم به گونه ای باشد که یک برگ زرین دیگری را در کشور و همچنین شهرستان خاتم رقم بزند.
فرماندار خاتم تصریح کرد: یکی از راه‌هایی که دشمن تلاش می‌کند تا نفوذ کند همین انتخابات است و حضور مردم در انتخابات جلوی نفوذ دشمن را خواهد گرفت و حرکات آنان را خنثی خواهد کرد، پس باید همه مسیر مشارکت مردم را مهیا کنیم تا موجب شکست دشمنان شویم.
فاضلی در پایان اظهار داشت: متولیان انتخابات باید با رعایت اصل بی طرفی در انتخاباتف انتخاباتی سالم و قانونمند را برگزار کنند.