جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خاتم برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خاتم با دستور کار برنامه ریزی در جهت برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی به ریاست حجت الاسلام و والمسلمین جعفری امام جمعه و با حضور میربهبودی فرماندار و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: در آغاز جلسه حجت الاسلام و والمسلمین جعفری ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار به بررسی دستور کار  جلسه پرداختند.
در ادامه میربهبودی فرماندار با اشاره به در پیش رو بودن  اولین سالگرد شهادت سردارشهید حاج قاسم سلیمانی وچهلمین روز شهید فخری زاده به بیان ویژگی های شخصیتی و خدمات ارزنده این دو شهید بزرگوار پرداخت و  یادآور شدند: شهدا حق بزرگی برگردن نظام، انقلاب وکشور دارند و وظیفه مسئولین ومردم است در راستای پاسداری و گسترش روحیه فرهنگ  ایثار و شهادت طلبی در جامعه تلاش کنند ویاد ونام شهدا را زنده نگه دارند.
نماینده عالی دولت شهرستان با اشاره به وضعیت کرونا، برگزاری مراسمات ملی و مذهبی درپیش رو را تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی و در راستای مصوبات ستاد ملی و استانی مقدور دانست و در ادامه گزارشی از روند برنامه ها وتشکیل کمیته های شهرستانی بزرگداشت  کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد و ۱۱۵ شهید شهرستان  ارائه نمود.
در پایان در خصوص زمان و مکان  برگزاری مراسمات بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت

WhatsApp Image 2020-12-23 at 19.45.16.jpeg