باحضور معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار

جلسه شورای اداری شهرستان خاتم با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور ترحمی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار،فاضلی فرماندار، معاونین فرماندار،امام جمعه،بخشداران(مرکزی ومروست) و سایر اعضا در محل سالن اجلاس فرمانداری خاتم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: ترحمی معاون سیاسی امنیتی استاندار در اولین سفر کاری خود به شهرستان خاتم در جلسه شورای اداری ضمن تبریک  هفته قوه قضائیه و سالگرد شهدای 7 تیر و شهادت دکتر بهشتی  در آغاز به کلیات سیاست های مدیریت ارشد استان پرداخت.

ترحمی یکی از مهم ترین سیاست مدیران ارشد را ایجاد روحیه امید آرامش و نشاط سیاسی در جامعه دانست و بیان کرد: اگر در جامعه ای نشاط سیاسی و اجتماعی ومشارکت مردم نباشد قطعا رونق تولید نیزتحقق نخواهد یافت.

ترحمی : توجه به مناطق کمترتوسعه یافته و کمتر دید شده وهمچنین صیانت از حقوق اجتماعی ،حمایت از حقوق شهروندی وتکریم ارباب رجوع را یکی دیگر از این سیاست ها دانست.وگفت: هدف ما از سرمایه های نظام جلب مشارکت مردم کارآمدی شفافیت و پاسخگویی،سپردن کار به افراد توانمند، حق مشارکت مردم در مقابل سیاست ها و تصمیم هایی که گرفته میشود میباشد.

وی به 5 آسیب دارای الویت (1-طلاق ،2-اعتیاد3-حاشیه نشینی4-مفاسد اخلاقی 5-مناطق حاد و بحرانی )اشاره نمود و بیان کرد:تمام تلاش ما به برطرف نمودن این 5 آسیب میباشد.