هشتم شهريورماه، سالروز تثبيت پيروزي شيفتگان خدمت بر تشنگان قدرت است كه با خون مبارك دو يار صديق امام(ره)، شهيدان رجايي و باهنر امضا گشت.

اين دو شهيد والامقام كه سالها در نهضت امام خميني(ره) با ايثار و از خود گذشتگي مبارزه نموده بودند، در سنگر خدمت نيز اثبات كردند كه جيفه دنيا در نگاهشان بي ارزش تر از آن است كه بتواند آنها را بفريبد. اين دو شهيد اگرچه دو شخص بودند؛ ليكن فضائل انقلابى، دينى و تقوايى در آنها چنان شاخص بود كه امروز به عنوان يك جريان فكرى، عملى و انقلابى محسوب مى‌شوند.

هفته دولت فرصت مناسبی است که دولتمردان گزارش خدمات خود به مردم را ارائه بدهند و مردم مسلمان ایران نیز از زحمات دولتمردان قدردانی کنند و در این فرصت از دولت مکتبی رجایی و باهنر نیز یادی شده و دولتمردان برای ادامه دادن راه سرخ آنان هم قسم شوند. هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی است و این، از افتخارات انقلاب اسلامی است.

در اين راستا دولت خدمتگزار ،مهروز و عدالت محور دهم با تاسي از انديشه هاي تابناك بنيانگذار جمهوري اسلامي امام راحل در پرتو رهنمودهاي حكيمانه مقام عظماي ولايت حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي)،تلاش و كوشش وافري را براي حل مسائل و مشكلات مردم ،اجراي عدالت ،رشد و توسعه و آباداني اقصي نقاط كشور خصوصا مناطق محروم دارد كه اين تلاش بي وقفه موجب رضايت مندي مردم عزيزمان گرديده است و اين امر بار وظيفه خدمتگزاري بيشتر را برعهده خادمين مردم سنگين تر مي نمايد.

اينجانب با پاسداشت ياد و خاطره شهيدان والامقام رجايي و باهنر، اين مناسبت بزرگ را به تمامي دولتمردان عزيز و كشور عزيزمان خاصه  مردم ولايتمدار شهرستان خاتم، تبريك گفته و در سالي كه توسط مقام عظماي ولايت به نام سال جهاد اقتصادي نام گذاري شده ، توفيق، سلامت و بهروزي دولت سرافراز را در راستاي خدمت هر چه بيشتر به جامعه اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت زعامت داهيانه مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) از درگاه خداوند متعال خواستارم.