به گزارش خبرگزاري فارس از خاتم، سيدناصر امامي صبح امروز در جمع ورزشكاران اين شهرستان اظهار داشت: با توجه به پيشرفت ورزش در خاتم طي سال‌هاي اخير اميدواريم با تلاش مربيان رشته‌هاي مختلف ورزشي در راستاي ارتقاي دانش و معلومات روز ورزش و در زمينه ورزش پهلواني نيز اين روند ادامه يابد.
وي با بيان اينكه وزرشكاران سبب عزت و افتخار ما هستند، افزود: هرگاه سرود جمهوري اسلامي در ميادين بين‌المللي نواخته مي‌شود، ما به خود مي‌باليم.
فرماندار خاتم با بيان اينكه در شهرستان خاتم قهرمانان ورزشي بسياري وجود دارد، خاطرنشان كرد: عملكرد ورزشكاران خاتم در مسابقات قهرماني كشور از نظر كسب مدال بسيار مطلوب بوده است.
امامي يادآور شد: در رشته‌هاي مختلف از جمله ورزش‌هاي رزمي و فوتبال و موتورسواري، افتخارات بسيار در سطوح استاني، كشوري و حتي بين‌المللي داشته‌ايم.
وي تجليل از ورزشكاران افتخارآفرين را وظيفه همه مسئولان دانست و بيان داشت: ورزش خاتم در چند سال اخير در زمينه قهرماني در مسير پيشرفت گام برداشته است.
فرماندار خاتم پيشنهاد كرد كه به مناسبت فرا رسيدن سي و يكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، مراسم تجليل از ورزشكاران خاتم برگزار شود.
امامي ادامه داد: عنايت خومه، فرهاد منگليان و مجتبي دهقان هراتي نيز با افتخارآفريني در مسابقات قهرماني، كار بزرگي انجام داده‌اند كه شايسته تقدير است.
وي با اشاره به برخي از پروژه‌هاي ورزشي خاتم بيان داشت: هنوز تا رسيدن به سرانه ورزشي مورد نياز راه زيادي داريم كه اميدواريم با تسريع در اتمام استخر شنا و آغاز به ساخت سالن‌هاي ورزشي بانوان در شهرهاي هرات و مروست و سالن هرابرجان، سالن فتح‌آباد، سالن ايثار و افتتاح زورخانه‌هاي مروست و هرات و سالن چند منظوره چاهك به سرانه مطلوب نزديك شويم.
در اين جلسه همچنين جمعي از ورزشكاران مشكلات ورزشي خاتم را با حضور فرماندار مورد بررسي قرار دادند.