نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

نشست مشترک شورای حفاظت آب شهرستان باحضور فرماندارخاتم و بوانات و مسئولین آب منطقه ای یزد و فارس در محل سد خوانسار

شناسه : 135949507

نشست مشترک شورای حفاظت آب شهرستان باحضور فرماندارخاتم و بوانات و مسئولین آب منطقه ای یزد و فارس در محل سد خوانسار
 
امروز سه شنبه ۲۷شهریور با هماهنگی قبلی جلسه ای پیرامون بررسی وضعیت برداشت آب از رودخانه خوانسار در اراضی بالادست سد با حضور فاضلی فرماندار خاتم و پورزارع فرماندار بوانات و معاونین حفاظت و بهره برداری سازمان های آب منطقه ای یزد و فارس آقایان طباطبایی و صالح جهرمی و سایر ادارات و ارگان های دست اندرکار تشکیل گردید.
_مقرر شد آب منطقه ای فارس بصورت جدی با افرادی که بصورت غیرقانونی اقدام به برداشت آب می نمایند برخورد نماید.
_مقرر شد به منظور خدمت رسانی هر چه بیشتر به کشاورزانی که چاه یا مزرعه کشاورزی آنان در مناطق مرزی دو شهرستان واقع شده در صورت نیاز به ارائه اطلاعات هر دو استان همکاری لازم را داشته باشند.
_مقرر شد شرکت پیمانکار آخرین اطلاعات اجرایی و نقشه های مربوطه را در اختیار فرمانداری بوانات قرار دهد تا بر اساس آن بتوانند امور عمرانی روستاهای همجوار سد را دنبال نمایند.
_مقرر شد توسط آب منطقه ای هر دو استان از محل اعتبارات طرح تعادل بخشی، چاه های کشاورزی که بازده اقتصادی لازم را ندارند  شناسایی و در صورت امکان خرید آن اقدام نمایند.
در پایان فاضلی فرماندار خاتم ضمن تشکر از حضور مسولان فارس و همچنین آب منطقه ای یزد خواستار استمرار چنین جلساتی به منظور همدلی و هماهنگی هر چه بیشتر در حوزه های مختلف شد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.