به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، حجت‌الاسلام غلامرضا محمودي در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه اظهار داشت: دولت براي تحقق اين طرح زحمات بسياري كشيده و در واقع ريسك بزرگي انجام داده است و مسئولان اجراي اين طرح بايد با دقت و ظرافت آن را اجرايي و براي مردم تشريح كنند تا به زحمات دولت پاسخ دهد.
وي افزود: صبحت‌هاي بسياري در مورد اجراي اين طرح در جامعه بين مردم رواج دارد كه مسئولان بايد با تشريح صحيح طرح مردم به ويژه اقشار آسيب‌پذير را از نگراني خارج كنند.
امام جمعه موقت خاتم عنوان داشت: البته هر طرحي در ابتدا مشكلاتي دارد اما مسئولان بايد تلاش كنند با انجام دقيق و ظريف اين طرح، آسيبي به اقشار فقير جامعه وارد نشود.
محمودي خطاب به مردم بيان داشت: در اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها جاي نگراني نيست زيرا براي اجراي اين طرح مطالعات و كارشناسي‌هاي بسياري انجام شده و با اجراي آن شاهد اثرات بسيار مثبتي در زندگي اقشار مختلف مردم به ويژه خانواده‌هاي محروم در مناطق محروم خواهيم بود.
وي به مردم توصيه كرد: در اجراي صحيح و اصولي اين طرح مردم مسئولان را ياري كنند و در زمان‌هايي كه از سوي فرمانداري براي جمع‌آوري مرحله دوم اطلاعات اقتصادي خانوارها اعلام شده، مراجعه كنند تا مقدمات و ساز و كارهاي اجراي اين طرح هرچه سريع‌تر فراهم شود.
محمودي در بخش ديگري از خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه با اشاره به روز شوراهاي آموزش و پرورش ابراز داشت: اين شوراها نقش بسيار موثري در امور تربيتي، آموزشي و عمراني آموزش و پرورش دارد و تاكنون نيز بسيار سازنده عمل كرده است اما هنوز جا براي كار بيشتر وجود دارد.
امام جمعه موقت خاتم تاكيد كرد: والدين دانش‌آموزان خود را به مسئولان و مدارس سپرده‌اند و مسئولان آموزش و پرورش بايد در اين شوراها با برنامه‌ريزي‌هاي اصولي زمينه پيشرفت و ترقي دانش‌آموزان به لحاظ علمي، اخلاقي، معنوي و ... را فراهم آورند.