60سبد غذایی بین نیازمندان خاتم توزیع شد

60سبد غذایی بین نیازمندان خاتم توزیع شدسرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم گفت: در طول ماه مبارك رمضان و درقالب طرح همای رحمت 60 سبد غذایی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است .

" سعيد اسلامي " در گفت و گو با روابط عمومي فرمانداري خاتم  افزود:طرح همای رحمت با توزیع سبدهای غذایی به نیازمندان و به منظور احیای سنت حسنه اطعام فقراء در سطح شهر و روستاهای این شهرستان صورت گرفت .

وی ادامه داد: در این طرح بیش 60 سبد غذایی شامل 11 قلم جنس شامل رب گوجه و ماكارونی، لوبيا ، سويا ، تايد ، ريكا ، صابون ، شامپو ، كبريت ، خربزه ، سانديس توزیع گردید .

این مسئول افزود: توزیع این سبد غذایی با حفظ شان و منزلت افراد نیازمند كه از اولویت‌های اصلی این طرح است،در مناطق روستايي اين شهرستان توزیع شد.

به گفته اسلامي  در این طرح به افراد نیازمند كه زیر پوشش هیچ سازمان حمایتی خاصی نیستند و توسط افراد معتمد شناسایی شدند كمك بعمل آمد .

وی هدف از اجرای این طرح را رفع مشكلات نیازمندان شهرستان اعلام كرد و افزود: این طرح برگرفته از سنت حضرت علی(ع) و اطعام نیازمندان در ایام ماه مبارك رمضان است.

رئیس جمعیت هلال احمر خاتم توضیح داد: طرح همای رحمت از چند سال گذشته از سوی واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر و توسط اعضای خیر این جمعیت اجرا می شود.