شناسه : 336512
فرماندار شهرستان خاتم

17 طرح عمرانی در ایام ا... دهه فجر در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید


فرماندار شهرستان خاتم از بهره برداری 17 طرح عمرانی در ایام ا... دهه فجر با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد .
فرماندار شهرستان خاتم

محمد علی شاه حسینی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری خاتم با بیان این مطلب تصریح کرد : در ایام ا... دهه فجر و همزمان با ایام ولادت با سعادت رسول اکرم (ص) و میلاد حضرت امام صادق (ع) 17 طرح عمرانی با اعتباری بالغ  بر 260 میلیارد ریال در شهرستان به بهره برداری خواهد رسید .

وی با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عملکرد دولت در شهرستان خاتم ادامه داد رفع محرومیت از شهرستان خاتم و توجه به زیرساختها ، ایجاد توسعه پایدار ، ایجاد اشتغال در شهرستان خاتم ، توسعه اراضی زیر کشت آبیاری تحت فشار و ایجاد صنایع جنبی کشاورزی از اولویتهای دولت در شهرستان خاتم می باشد .

شاه حسینی افزود در تکمیل پروژه های سفر مقام معظم رهبری تقریباً نزدیک به 100 درصد کار انجام شده است .

فرماندار خاتم در خصوص پروژه های مهم شهرستان خاتم در بخشهای مختلف با اشاره به ساخت مجموعه ورزشی استخر که اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال هزینه شده است اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری این مجموعه ورزشی به بهره برداری خواهد رسید .

فرماندار شهرستان خاتم اهم پروژه ها را جایگاه CNG ، بلوار خلیج فارس شهر هرات ، کانون پرورش فکری کودکان مروست و مرکز کنترل معاینه فنی شهرستان و دهها طرح عمرانی بزرگ و کوچک ذکر نمود .

آدرس کوتاه :