یادواره شهدای دهستان فتح آباد برگزار شد

یادواره شهدای دهستان فتح آباد برگزار شد


به منظور تجلیل از مقام شهیدان و ایثارگران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم رئیس ستاد برگزاری یادواره های شهدای شهرستان خاتم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره ۹ شهید دهستان فتح آباد و خیر مقدم خدمت کلیه مردم ولایتمدار شهرستان و مسئولین و عزیزانی که مهمانی لاله های فتح آباد را لبیک گفتند اشاره ای به شهیدانی که در راه خدا شهید شدند کرد و گفت: شهیدان زنده هستند و در نزد خداوند روزی می خورند.

“محمد رضا عطائی” هدف از شرکت در این یادواره ها را تجلیل از مقام شامخ شهیدان دانست و افزود: همه افتخار و سربلندی کشور ایران از ایثارگری  شهیدان ۸ سال دفاع مقدس است و ما مدیون و بدهکار همه شهدا هستیم.

وی اظهار داشت: شهیدان دفاع مقدس  به خاک افتادند تا ما در خاک نیوفتیم  آنها  از نفس افتادند تا ما از نفس نیوفتیم  زیرا اگر امروزحرفی برای گفتن داریم مدیون و مرهون خون شهدا هستیم .

وی گفت: بهترین و بالاترین خدمت  برای شهداء را برگزاری و شرکت در یادواره های شهدا دانست و گفت:  بهترین و بالاترین خدمتی که می توانیم برای شهدا انجام دهیم همین برگزاری و شرکت در یادواره های شهداست و بهترین مکان برای برگزار یادواره ها همین مساجد هستند زیرا شهیدان در همین مساجد بودند که احساس تکلیف کردند و به جبهه های حق علیه باطل رفتند.

رئیس ستاد برگزاری یادواره های شهدای شهرستان خاتم بالاترین نیکی در راه خدا را شهادت در راه خدا دانست و گفت: بالاترین نیکی که بالاتر از آن وجود ندارد شهادت در راه خدا می باشد زیرا خداوند بهترین معامله را با شهدا انجام می دهد.

وی در پایان  ضمن نقل داستانی از شهیدان ، از کلیه مردم ، مسئولین ادارات  ، پایگاه انصارالله فتح آباد و کلیه عزیزانی که در برگزاری این یادواره زحمت کشیدند تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه  زارعزاده  از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس و فرماندار سابق شهرستان مهریز به بیان  خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: مهمترین عامل پیروزی مادر جنگ تحمیلی ایمان به خدا ، وحدت و تبعیت از ولایت بود.

گفتنی است :  سخنرانی ومداحی حجت الاسلام محمد سعید زمانی ،  اجرای نمایش از یاد رفتگان توسط پایگاه انصار الله فتح آباد ، پخش کلیپ و تجلیل از بسیجیان نمونه ( خواهر و برادر ) دهستان فتح آباد از دیگر برنامه های این یادواره بود.