گزارش همایش پیاده روی خانوادگی با شعار" تعاون،معنویت،میثاق با ولایت"

گزارش همایش پیاده روی خانوادگی با شعار" تعاون،معنویت،میثاق با ولایت"به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم : اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاتم با همکاری کمیته مردمی مروست به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون همایش پیاده روی خانوادگی با شعار" تعاون،معنویت،میثاق با ولایت" در شهر مروست برگزار نمود. در این مراسم که  با حضور تعاونگران و مردم متدین شهر مروست از میدان امام حسین(ع) تا پارک شیخ عبدالله مروست برگزار گردید.

 در پايان پیاده روی در محل پارک شیخ عبدالله مروست حاج آقا ضیاییان روحانی مستقر در شهر مروست در مورد اهمیت ورزش در اسلام اشاره نموده و مردم و مسئولین را تشویق به بیشتر برگزار نمودن اینگونه مراسمات نمودند و ایشان همچنین به جایگاه و نقش مهم تعاون در توسعه و آبادانی شهر اشاره نموده و اظهار داشتند با تشکیل تعاونیها و تجمیع سرمایه های اندک میتوان در ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری اقدامات خوبی انجام داد.

 در ادامه " محمدرضا فلاحتی " رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاتم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی، به جایگاه تعاونیهای فراگیر و دانش بنیان اشاره نموده و از اقشار مختلف مردم بویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان خواستند تا با تشکیل تعاونیهای دانش بنیان و  تجمیع سرمایه های اندک بتوان شاهد انجام کارهای بزرگ و ریشه کن کردن معضل بیکاری در شهرستان باشیم. در پایان همایش با اهدا جوایزی از حضور شرکت کنندگان در مراسم تقدیر و تشکر بعمل آمد.