کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت از امور مهمی است که مورد توجه آموزش وپرورش قرار دارد

کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت از امور مهمی است که مورد توجه آموزش وپرورش قرار دارد


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، با هدف فرهنگ سازی در زمینه انفاق و کمک به همنوعان، مراسم باشکوه جشن عاطفه ها در کلیه مدارس خاتم با حضور مدیرآموزش و پرورش خاتم ،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خاتم ، نماینده کمیته امداد از استان یزد و دیگر مسئولین بصورت نمادین برگزارشد.

”محمدملکی ” مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) خاتم ضمن تشکر از متولیان برگزاری جشن به بیان ضرورت کمک به نیازمندان پرداخت و در پایان سخنان خود متن پیام آقای اکبری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد را برای حاضرین قرائت نمود.

“یحیی نورالدینی” مدیرآموزش وپرورش خاتم نیز دراین مراسم ضمن تقدیر و تشکرازحضور مسئولین و دانش آموزان ودیگرعوامل گفت: کمک به دانش‌آموزان بی ‌بضاعت به ‌ویژه در این ایام از امور مهمی است که مورد توجه آموزش وپرورش  قرار دارد.

وی برگزاری جشن عاطفه ها را موجب اشاعه و ترویج فرهنگ نیکوکاری دانست و افزود: جشن عاطفه ها موجب اشاعه و ترویج  فرهنگ نیکوکاری ، نوع دوستی ، تقویت فرهنگ ایثار و احسان  بر دانش آموزان محروم می شود

گفتنی است: اجرای مراسم پرچم ، قرائت قرآن ، سرود دانش آموزی ، قرائت مقاله و اهدا کمک های نقدی توسط مسئولین و دانش آموزان از دیگر برنامه های این جشن بود.