شناسه : 19927376

کلنگ احداث دهکده گردشگری بهشت مسیح شهرستان خاتم به زمین خورد


در مراسمی با حضور شرافت، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم و اعضای شورای اسلامی شهر هرات کلنگ دهکده گردشگری شهرستان خاتم در جوار نهرمسیح، تنها رودخانه دائمی استان یزد به زمین خورد. این دهکده گردشگری در زمینی معادل 12 هکتار احداث و دارای قسمتهای باغ ویلا، سوئیت های سنتی و مدرن، تالارهای پذیرایی، شهربازی، پدیده موج های آبی و .... می باشد. زاده رحمانی در مراسم کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت با توجه به آثار باستانی و جاذبه های طبیعی و گردشگری که در شهرستان خاتم وجود دارد جای خالی اماکن اقامتی و مجتمع های رفاهی تفریحی در شهرستان احساس می شد. لذا بر آن شدیم با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نسبت به رفع این نقیصه اقدام کنیم که در این راستا مجتمع گردشگری پدیده المپیک مروست در شرف تکمیل  و راه اندازی است و مجموعه تالار پذیرایی سلیم آباد نیز با پیشرفت فیزیکی 60 درصد، در حال احداث است و امیدواریم با توجه به توان و پشتکاری که در سرمایه گذار و مجری دهکده گردشگری بهشت مسیح هرات سراغ داریم، قسمت ها و واحدهای مختلف این پروژه  تا سال آینده راه اندازی شوند. شرافت نیز در این مراسم اظهار داشت در چند ماه اخیر فعالیت های قابل توجه و ملموسی در حوزه گردشگری شهرستان خاتم انجام گردیده و معرفی جاذبه های گردشگری، راه اندازی تورهای داخل استانی به شهرستان خاتم، تداوم شناسایی و ثبت آثار، احیاء و مروت ابنیه تاریخی و اعطای تسهیلات به متقاضیان اجرای پروژه های گردشگری در شهرستان خاتم در دستور کار این اداره کل می باشد.

در مراسمی با حضور شرافت، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم و اعضای شورای اسلامی شهر هرات کلنگ دهکده گردشگری شهرستان خاتم در جوار نهرمسیح، تنها رودخانه دائمی استان یزد به زمین خورد.

این دهکده گردشگری در زمینی معادل 12 هکتار احداث و دارای قسمتهای باغ ویلا، سوئیت های سنتی و مدرن، تالارهای پذیرایی، شهربازی، پدیده موج های آبی و .... می باشد.

زاده رحمانی در مراسم کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت با توجه به آثار باستانی و جاذبه های طبیعی و گردشگری که در شهرستان خاتم وجود دارد جای خالی اماکن اقامتی و مجتمع های رفاهی تفریحی در شهرستان احساس می شد. لذا بر آن شدیم با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نسبت به رفع این نقیصه اقدام کنیم که در این راستا مجتمع گردشگری پدیده المپیک مروست در شرف تکمیل  و راه اندازی است و مجموعه تالار پذیرایی سلیم آباد نیز با پیشرفت فیزیکی 60 درصد، در حال احداث است و امیدواریم با توجه به توان و پشتکاری که در سرمایه گذار و مجری دهکده گردشگری بهشت مسیح هرات سراغ داریم، قسمت ها و واحدهای مختلف این پروژه  تا سال آینده راه اندازی شوند.

شرافت نیز در این مراسم اظهار داشت در چند ماه اخیر فعالیت های قابل توجه و ملموسی در حوزه گردشگری شهرستان خاتم انجام گردیده و معرفی جاذبه های گردشگری، راه اندازی تورهای داخل استانی به شهرستان خاتم، تداوم شناسایی و ثبت آثار، احیاء و مروت ابنیه تاریخی و اعطای تسهیلات به متقاضیان اجرای پروژه های گردشگری در شهرستان خاتم در دستور کار این اداره کل می باشد.آدرس کوتاه :