شناسه : 22026757

کسب دیپلم افتخار مسابقه نقاشی توسط کودک مروستی


کودک 10 ساله مروستی موفق به کسب دیپلم افتخار شانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان شد.    این مسابقه با موضوع آزاد و در سال 2014 میلادی برگزار شد و نتایج آن به‌ تازگی به کانون اعلام شده است. در این مسابقات هفت کودک و نوجوان ایرانی موفق به کسب دیپلم افتخار شانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان شدند. بر این اساس دنیا صحرارو و امیرمهدی همتی دو کودک پنج ساله‌ بهبهانی از استان خوزستان، سروین جلیلوند عضو پنج و نیم ساله مرکز شماره 3 کانون زنجان، نسیم امین از کهریزسنگ اصفهان و فاطمه محلاتی از راین کرمان هر دو هشت ساله، فاطمه خسروی 9 ساله از زاهدان در استان سیستان و بلوچستان و  عرفان فلاحتی‌خواه 10 ساله از مروست یزد  هفت دیپلم افتخار این رقابت هنری را از آن خود کردند.

کودک 10 ساله مروستی موفق به کسب دیپلم افتخار شانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان شد.
 

 این مسابقه با موضوع آزاد و در سال 2014 میلادی برگزار شد و نتایج آن به‌ تازگی به کانون اعلام شده است.

در این مسابقات هفت کودک و نوجوان ایرانی موفق به کسب دیپلم افتخار شانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان شدند.

بر این اساس دنیا صحرارو و امیرمهدی همتی دو کودک پنج ساله‌ بهبهانی از استان خوزستان، سروین جلیلوند عضو پنج و نیم ساله مرکز شماره 3 کانون زنجان، نسیم امین از کهریزسنگ اصفهان و فاطمه محلاتی از راین کرمان هر دو هشت ساله، فاطمه خسروی 9 ساله از زاهدان در استان سیستان و بلوچستان و عرفان فلاحتی‌خواه 10 ساله از مروست یزد هفت دیپلم افتخار این رقابت هنری را از آن خود کردند.آدرس کوتاه :